گزارش
ساعت ۱:٤٤ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

به نام خدا

با سلام به همکاران محترم

گردهمايی پزشکان عمومی کرج به دعوت انجمن پزشکان عمومی کرج در تاريخ جمعه ۱۲/۱۲/۸۴در محل تالار اجتماعات هلال احمر  برگزار گرديد.

در اين مراسم پس از تلاوت آياتی از کلام الله مجيد توسط آقای دکتر يزدانی ابتدا آقای دکتر طبيب زاده ضمن خوشامد گويی به حضار و تشکر از حضور در اين جلسه از همکارانی که با عدم شرکت در اين جلسات نسبت به آينده شغلی خود بی اعتنا هستند گله کردند.

پس از ايشان آقای دکتر روزدار مسئول آموزش انجمن به ارائه گزارش در مورد نشريه انجمن و برنامه های بازآموزی که توسط انجمن پزشکان عمومی کرج برگزار گرديده و خواهد گرديد پرداختند.

سپس آقايان دکتر بابايی و  دکتر وفائی مهر در مورد طرح نظام ارجاع و پزشک خانواده نظرات انجمن پزشکان عمومی کرج و همچنين مسائل مربوط به آن را به اطلاع حضار رساندند

در ادمه مراسم پس از پذيرايی از شرکت کنندگان در ابتدا از اعضا هيات مديره قبلی انجمن با اهدا هدايايی تقدير به عمل آمد و سپس خانم دکتر نيک دهقان مسئول روابط عمومی انجمن در مورد عضو گيری و مسائل مربوط به آن سخنرانی کردندو در نهايت بخش پرسش و پاسخ آغاز شد که پزشکان حاضر مسائل و مشکلات خود را به اطلاع اعضا هيات مديره و بقيه رساندند.

عکسهای مربوط به اين مراسم به زودی در سايت قرار خواهد گرفت.