صورتجلسه اولین مجمع عادی انجمن پزشکان عمومی کرج در سال 1391 مورخه جمعه 17 شهریور
ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۸ شهریور ۱۳٩۱   کلمات کلیدی: انتخابات انجمن

     به نام خدا

صورتجلسه اولین مجمع عادی انجمن پزشکان عمومی کرج در سال 1391 مورخه جمعه 17 شهریور 91

جلسه ی مجمع عادی انجمن پزشکان عمومی کرج درر مورخ 1391/6/17 ساعت 9:30 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و با حضور بیش از نصف اعضا پیوسته ی انجمن که از ابتدای سال 91 لغایت 16 شهریور 91 جهت ثبت نام در انجمن اقدام کرده بودند،در محل انجمن به ریاست جناب آقای دکتر ایزدیار و دبیری جناب آقای دکتر مختاری و منشی گری جناب آقای دکتر رضاوفایی مهر برگزار گردید.

دستور جلسه:

1-      بررسی نامه شماره 800/98/ک ع  مورخ 91/6/17 هیئت مدیره

2-      استماع گزارش هیئت مدیره در خصوص فعالیتهای انجمن در ماههای اخیر

 

مذاکرات :

گردهمایی اعضای پیوسته ی انجمن در قالب مجمع عمومی عادی با تعیین هیئت رئیسه مجمع شروع گردید .آقای دکتر ایزدیار به عنوان رئیس مجمع و آقای دکتر مختاری به عنوان دبیر و آقای دکتر وفایی مهر به عنوان منشی از سوی شرکت کنندگان در گردهمایی انتخاب گردیدند .در ادامه جلسه نامه مذکور در دستور جلسه توسط آقای دکتر مختاری قرائت گردید و بعد از بحث و بررسی و تبادل نظر و اظهار نظر برخی از شرکت کنندگان در جلسه به شرح ذیل تصمیماتی اتخاذ گردید . ضمنا آقای دکتر طبیب  زاده ریئس محترم انجمن پزشکان عمومی کرج گزارشی از فعالیتهای انجمن در طی ماههای اخیر را به اطلاع مجمع رسانیدند و احراز حد نصاب از سوی رئیس محترم مجمع با استعلام از ریاست محترم انجمن (اعضا پیوسته از ابتدای سال 91 لغایت پایان وقت اداری 91/6/16) صورت پذیرفت .

مصوبات:

1-      پیشنهاد هیئت مدیره برای تعیین حق عضویت سال 91 در مجمع بررسی و مبلغ 150000 ریال مشابه سال 90 مورد موافقت قرار گرفت .

2-      با توجه به ضرورت تشکیل مجمع عمومی عادی برای برگزاری انتخابات هیئت مدیره جدید ،مجمع عمومی به اتفاق آرا آخرین مهلت برای ثبت نام پزشکان عمومی و پرداخت حق عضویت در سال 91 جهت شرکت در مجمع آتی را پایان وقت اداری پانزدهم آبان 1391 تعیین نمود.

3-      موضوع بند 4 نامه فوق الذکر مبنی بر ثبت نام نامزدهای انتخاباتی دو هفته قبل از انتخابات در لیست نامزدها در محل دفتر انجمن ،در مجمع بررسی و مجمع موافقت خود را با آن اعلام نمود .

4-      موضوع تعویق انتخابات از مجمع فعلی به مجمع عمومی آتی در مجمع طرح و مجمع عمومی با تاکید بر ضرورت رعایت قانون جهت برگزاری انتخابات سالم و قانونی ،موافقت خود به اتفاق آرا با موکول شدن این دستور به مجمع عمومی بعدی اعلام نمود .

5-      موضوع عضویت، (اعضا جدید از بعد از تاریخ 1391/8/15) مطرح و مجمع از هیئت مدیره محترم خواست مراجعین بعد از تاریخ پانزدهم آبان 91 را برای ثبت نام پذیرفته ولی از قرار دادن آنها در لیست اعضا پیوسته برای شرکت در مجمع عمومی بعدی که به قصد برگزاری  انتخابات تشکیل خواهد شد خودداری نماید.

6-      مفاد آیین نامه اجرایی نحوه برگزاری انتخابات و نظارت بر انجمن های علمی ،در مجمع مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مجمع با اشاره به بند دوم این آیین نامه ،از هیئت مدیره خواست ضمن اعلام عمومی از طریق ارسال پیامک ،دادن اطلاعیه به تک تک پزشکان مراجعه کننده به سازمانهای بیمه گر و نیز ارسال نامه به محل کار پزشکان عمومی در حوزه جغرافیایی شهرستان کرج ،برای مراجعه پزشکان عمومی جهت ثبت نام در انجمن (منتهی به پانزدهم آبان 91)لیست اعضائ پیوسته را حداکثر تا تاریخ 1/9/91 به کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت جهت فراهم شدن مقدمات برگزاری انتخابات در اوایل دی ماه 91 ،ارسال نمایند و یک نسخه از لیست را در اختیار انجمن پزشکان عمومی ایران قرار دهند .

جلسه مجمع راس ساعت 11:30 قبل از ظهر با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) پایان یافت